Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
08-11-2018

Pierwsze podsumowanie w głosowaniu na Gwiazdę Sportu pokazało przewagę dwóch kandydatów do tytułu. Najjaśniej błyszczą piłkarz Mikołaj i bokser Mateusz.

Mikołaj Kuriata z Klubu Sportowego Łużyce Lubań z sumą 2010 punktów oraz Mateusz Urban, reprezentant Bojan Boks Lubań z sumą 1717 punktów brylują na czele rywalizacji o tytuł Gwiazdy Sportu Miasta Lubań 2018. Chwilowo przeciwników zostawili daleko w tyle, zyskując dwukrotną przewagę. O trzecie miejsce na podium walczy Angelika Janiszek z Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „Kwisa” Lubań (914 punktów) z Rafałem Kusto, pływającym w barwach Uczniowskiego Klubu Sportowego Orka Lubań (806 punktów). Listę zamyka Kacper Skowroński z Uczniowskiego Klubu Sportowego TS „Sparta” Lubań (200 punktów). To dopiero pierwsze podsumowanie i jeszcze wszystko może się wydarzyć. Z poprzednich plebiscytów pamiętamy nieoczekiwane zwroty akcji i stąd z napięciem czekamy na rozwój sytuacji. Pamiętajmy, że sportowcy pokazali na co ich stać i teraz ewentualna wygrana jest w rękach głosujących. A głosować można, lajkując kandydata na Fb Lubię Lubań (album – Gwiazda Sportu Miasta Lubań 2018)lub przez kupony z Ziemi Lubańskiej.
(ŁCR)

SPORTOWIEC            PUNKTY Z KUPONÓW     SUMA PUNKTÓW
Angelika Janiszek                 94                              914
Mikołaj Kuriata                   170                            2010
Rafał Kusto                            65                              810
Kacper Skowroński               80                              200
Mateusz Urban                      97                             1717

Stan punktacji z 2.11.2018 r.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...