Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
28-06-2018

Przypominamy, że w Czytelni istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia jednego z sześciu czytników e-booków PocketBook Touch Lux 3.


Oferta ta świetnie współgra z inną, wprowadzoną już w 2017 roku. Czytelnicy zapisani do lubańskiej Biblioteki mają dostęp do wielu nowości i bestsellerów z zakresu beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii w postaci e-książek udostępnianych przez portal Legimi.com.
Korzystanie z platformy jest bardzo proste. Wystarczy podczas wizyty w Bibliotece poprosić o unikalny kod dostępu i na jego podstawie założyć konto i pobrać bezpłatną aplikację Legimi . W przypadku korzystania z czytników dostępnych w Bibliotece instalowanie aplikacji jest zbędne. Wszystkie e-książki dostępne w abonamencie można czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie http: //www.legimi.com/dbpw/.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...