Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-06-2018

"Rok przedszkolny minął. Kart w kalendarzu było nie mało. Codziennie jedną zdejmował czas. I cóż powiecie, ot przeleciało. Rok przedszkolny minął, jak z bicza trzasł...".

Po całym roku ciężkiej pracy w grupie Sówek i Biedronek nastał szczególny dzień - czas pożegnania z przedszkolem. Dla najstarszych Akademików zakończył się jeden z pierwszych, ale jakże ważnych etapów edukacji. Okresu pełnego dziecięcej radości, aktywnej i twórczej zabawy oraz intensywnej nauki. Starszaki z całego serca dziękowali wszystkim Paniom i Panom :), którzy towarzyszyli im przez cały okres przedszkola, ucząc czym jest otaczający świat... Wkrótce na dobre opuszczą mury Akademii Malucha i staną się prawdziwymi uczniami, którzy zasiądą w szkolnej ławce wśród nowych przyjaciół. Życzymy im radości, uśmiechu i samych sukcesów na nowej, nieznanej drodze. :) Będziemy za Wami tęsknić! :)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...