Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
20-06-2018

Dnia 13 czerwca 2018 roku w Strzelinie odbył się finał dolnośląski w plażowej piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Wanessa Szylin, Zuzanna Wieczorek, Kinga Wolreiter, Martyna Halczuk.

W zawodach brało udział 10 zespołów dziewcząt, a sam turniej rozgrywany był systemem brazylijskim.

Nasze zawodniczki rozpoczęły zawody bardzo dobrze, wygrywając dwa pierwsze mecze z Lublinem oraz z Górą. Zwycięstwa zagwarantowały im udział w ćwierćfinale, jednak kolejne mecze z faworytkami ze Strzelina oraz Kłodzka przegrały, zajmując bardzo dobre 5. miejsce.

Gratulujemy sukcesu reprezentantkom lubańskiej „Jedynki”!

I.S.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...