Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
11-05-2018

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne

Tematem spotkania jest : „Wsparcie z Funduszy Europejskich na rozwój działalności i zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw i przedsiębiorców z sektora MMŚP”

Miejscowość: w Jeleniej Górze; Pl. Ratuszowy 32/32a

Data:  17 maja 2018 r. w godzinach 10.00 - 13.00

Miejsce: siedziba Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich

Informacje o spotkaniu: spotkanie dotyczyć będzie możliwości wsparcia inwestycji  rozwojowych dla przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego  WD 2014-2020 w formie instrumentów zwrotnych. Zostaną przedstawione również założenia wdrażanych, w ramach RPO WD 2014-2020,  projektów grantowych skierowanych do przedsiębiorców, a dotyczących wsparcia usług szkoleniowych, doradczych oraz rozwojowych.

Do udziału zapraszamy: przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na rozwój firmy ze środków Unii Europejskiej.

Program spotkania:

  • Dolnośląski Bon na Innowacje szansą na rozwój działalności przedsiębiorstw - Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
  • Współpraca międzynarodowa, jako droga do rozwoju Twojej firmy – oferta sieci Enterprise Europe Network dla przedsiębiorstw - Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
  • wsparcie rozwoju przedsiębiorstwz sektora MSP i podniesienie ich pozycji konkurencyjnej poprzez udzielenie wsparcia w postaci Grantów na doradztwo – Sudecki Instytut Rozwoju Regionalnego
  • Fundusze Europejskie jako instrumenty wspierające rozwój i konkurencyjność dla dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MMŚP poprzez dofinansowanie usług rozwojowych - Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
  • wsparcie pozadotacyjne współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014 – 2020 na zwiększenie konkurencyjności firm - Polska Fundacja Przedsiębiorczości

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 15 maja 2018 r. zgłoszenia na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl  z podaniem imienia i nazwiska osoby uczestniczącej w spotkaniu. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizator spotkania :

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Plac Ratuszowy 32/32a; 58-500 Jelenia Góra

tel. 75 764 94 66; 75 752 49 42

e-mail: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...