Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
16-04-2018

Pasja, przyjemność, radość, bagaż doświadczeń, możliwość osiągnięcia sukcesu… - ciąg dalszy sukcesów tanecznych naszej uczennicy – Julii Wajcfelt

Julia Wajcfelt – siódmoklasistka z lubańskiej Jedynki od kilku miesięcy odnosi zwycięstwa w tanecznej dziedzinie. Od dłuższego czasu taniec jest jej pasją, sprawia jej ogromną przyjemność, a także daje możliwość osiągnięcia sukcesu.

Tanecznym partnerem Julii jest Damian – siódmoklasista z Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej „Tęcza” w Zgorzelcu. Zarówno Julia, jak i Damian, tańczą od kilku lat, razem jako para - od września 2017 r. Przez pół roku wspólnej pracy z powodzeniem wzięli udział w wielu turniejach tanecznych na terenie kraju. W swojej kategorii wiekowej przeszli razem niemal dwie klasy taneczne. Poprzez występy, zdobyli spory bagaż doświadczeń w tanecznej dziedzinie, a w tak krótkim czasie zrealizowali więcej niż zaplanowali. 

W miniony weekend, tj. 7.04.2018 r. podczas Stardance Festiwal-European Cup Latin WDC AL Otwartych Mistrzostw Wrocławia  w Jelczu – Laskowice, zajęli pierwsze miejsce w swojej kategorii. Drugiego dnia, na XI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Kępnie, stanęli ponownie na najwyższym podium w swojej kategorii wiekowej.  To spory sukces i ogromna radość, że tak pracowity weekend zwieńczony został podwójnym zwycięstwem. Młodzi tancerze, chociaż pochodzą z naszego terenu, reprezentują wrocławski klub taneczny  CENTRUM TAŃCA CHAMPION TEAM.

Osiągnięcia naszej uczennicy potwierdzają jej talent, pracowitość oraz wytrwałość. Wszystko jest efektem ciężkiej pracy, wytrwałości, dyscypliny oraz systematyczności.  Każda wygrana daje jej motywację, żeby się lepiej przygotować do turnieju i osiągać coraz lepsze wyniki.  

Życzymy Julii i jej partnerowi dalszych sukcesów oraz wytrwałości  w zdobywaniu ocen na najwyższym poziomie, i aby zawsze zgodnie ze słowami Paula Coelha „podczas każdego tańca, któremu oddają się z radością, umysł tracił swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczynało kierować serce”.

I.S.

PS W niedzielę 15 kwietnia Julia wraz z Damianem na turnieju w Suchym Lesie zajęli pierwsze miejsce w klasie E.

fot. Centrum Tańca Champion Team

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...