Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
21-03-2018

20 marca, we wtorek w Akademii Malucha miało miejsce bardzo ciekawe wydarzenie. Odbył się przedszkolny Ekologiczny Festiwal, w którym główną rolę odegrały materiały i surowce wtórne. :)

Celem przedsięwzięcia było ukształtowanie właściwych proekologicznych postaw wśród najmłodszych dzieci; uświadomienie im, że każda - nawet najbardziej niepotrzebna rzecz może otrzymać nowe "drugie życie". :) W ramach Festiwalu Mali Akademicy mogli wziąć udział w konkursie na najciekawszy ekologiczny strój. Wszystkie chętne dzieci zaprezentowały swoje kreacje na akademickim pokazie mody. :) Stroje okazały się niezwykle ciekawe, pomysłowe i naprawdę piękne. Pani Dyrektor wyróżniła kreatywnych Akademików, wręczając im pamiątkowe dyplomy i nagrody. Cała społeczność Akademii Malucha z całego serca dziękuje Rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie wraz z dziećmi tak pięknych "ekostrojów". :)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...