Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
13-03-2018

W dniu 8 marca 2018 r. odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Kobiet. Przedstawienie, przygotowane pod kierunkiem pani Bożeny Giżyckiej i uczniów z klasy IV b, V b oraz oddziałów gimnazjalnych i artystów z kółka muzycznego, z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Oprawą muzyczną widowiska zajął się pan Krzysztof Kucharczyk. Dekoracjami i przygotowaniem sali pan Piotr Barański i nauczyciele wychowania fizycznego. Należy również wspomnieć o doskonałych układach tanecznych przygotowanych przez uczniów klas czwartych, uczęszczających do lubańskiego Klubu Tańca Towarzyskiego.

Humorystyczne przedstawienie ukazało różne oblicza kobiet, liczne kobiece fanaberie.
Bohaterkami przedstawienia były kobiety, posiadające określone doświadczenia życiowe, znajdujące się
w codziennych sytuacjach. Wyjątkowo zabawnie zostały zaprezentowane relacje między kobietami i mężczyznami; rozpatrywano też charaktery, nastroje oraz zachowania płci pięknej.
Całość urozmaiciły znane i wpadające w ucho piosenki o kobietach.

Występ wszystkim bardzo się podobał, czego najlepszym dowodem były owacje na stojąco po zakończonym przedstawieniu. Dziękujemy za świetne dialogi, humor sytuacyjny i prawdziwy kunszt artystyczny.
Było naprawdę wesoło!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...