Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
05-02-2018

W poniedziałek, 5 lutego w Akademii Malucha odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy. W naszym przedszkolu taka zabawa stała się już tradycją przepełnioną muzyką, wesołą zabawą i niekończącą się radością wszystkich dzieci.

W tym roku tematem przewodnim balu były "Postacie z bajek", dlatego akademicką salę gier i zabaw odwiedzili przeróżni animowani bohaterowie. Można było spotkać piękne królewny i wróżki, delikatne motylki, pszczółki oraz biedroneczki, a także piratów, policjantów i strażaków. Nie sposób jednak zliczyć i wymienić wszystkie postacie - było ich naprawdę dużo! Wyzwaniem okazało się rozpoznanie naszych kochanych Akademików. :) Podczas balu na sali gier i zabaw zrobiło się bardzo kolorowo, wszyscy doskonale się bawili! Na długo nie zapomnimy tego wyjątkowego wydarzenia! A na pamiątkę pozostawiamy zdjęcia! :)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...