Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
05-12-2017

10 grudnia 2017 w Naszym Zoo zwierzęta wraz z gośćmi świętują Gwiazdkę.

W okresie świątecznym każdy pragnie sprawić radość swoim bliskim - zarówno ludziom jak
i zwierzętom, które wzbogacają nasze życie. Dlatego w drugą niedzielę adwentu o godz.15:00 opiekunowie zwierząt wraz z gośćmi, wyruszą do mieszkańców zoo oczekujących na podarki. Zbiórka przy Korytkowie. Zwierzęta ucieszą się z: pokrojonych marchewek, jabłek, suchego chleba oraz orzechów. Przyniesione pokarmy należy oddać w kasie do specjalnie przygotowanych koszy, skąd zostanie on rozdysponowany przez opiekunów zwierząt. Obdarowywanie zakończy się na łące festynowej przy ognisku, gdzie małe i duże zmarzluchy będą mogły napić się odpowiednio ponczu lub grzanego wina.


Sympatycy zwierząt oraz Naszego Zoo, pragnący dzielić radość ze zwierzętami 365 dni w roku,
w kasie Naszego Zoo mogą nabyć roczne bilety oraz karty prezentowe. Doskonałym prezentem dla człowieka i zwierzęcia są także patronaty – „Patronat Zwierząt” wspiera zwierzęta mieszkające w Naszym Zoo, „Patronat Ochrony Przyrody” wspiera dziko żyjące zwierzęta.

 

Foto: Nasze Zoo Görlitz Zgorzelec G.Drozd 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...