Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
12-10-2017

Uczniowie naszej szkoły kochają wszystkie zwierzęta, a dali tego dowód poprzez akcję zbierania karmy, koców, legowisk oraz innych akcesoriów dla podopiecznych Schroniska w Przylasku. Dzieci z klasy III a oraz III c aktywnie włączyły się w zbiórkę, wykazując się wielkim sercem i zaangażowaniem.

Obdarowały bezdomne zwierzęta tym, co najlepsze i najbardziej potrzebne przed zimą.  Poprzez takie działanie udowodnili, że nie są obojętni na los bezdomnych zwierząt.   

Dnia 4 października 2017 roku uczniowie tych klas wraz z rodzicami i wychowawczyniami, panią Joanną Czerwiec oraz Elżbietą Chilińską, udali się do schroniska, by przekazać zgromadzone dary. Zbiórka miała na celu nie tylko zgromadzenie jedzenia dla zwierząt, które pomoże im przetrwać zimę, ale również uwrażliwić najmłodszych na potrzeby zwierząt, nauczyć młodych ludzi odpowiedzialnej postawy wobec nich. Wyjazd był także doskonałą okazją do zwiedzenia tego obiektu oraz poznania warunków panujących w tym miejscu.

Dziękujemy  rodzicom za życzliwą pomoc w zorganizowaniu akcji, wszystkim darczyńcom za wsparcie i zaangażownaie, które jest świadectwem wrażliwości na los tych, którzy sami prosić o pomoc nie mogą.

I.S.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...