Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
29-06-2017

W bieżącym roku uzyskane przez uczniów wyniki egzaminu gimnazjalnego znacznie przewyższają średnie wyniki miasta, powiatu i województwa.

To ogromny sukces uczniów, nauczycieli i rodziców. Uzyskana przez uczniów bardzo wysoka średnia ocen na koniec gimnazjum 4,56 ma przełożenie na  wynik egzaminu gimnazjalnego.

Rekordowy wynik uzyskali uczniowie z części przyrodniczej o 12% wyższy od średniego wyniku w województwie i o 11% od wyniku w kraju, i aż 14% wyższy od wyniku gimnazjalistów w Lubaniu.

Rekordowy wynik padł również z j. angielskiego podstawowego aż o 19% wyższy od średniego wyniku miasta, o 14% od średniego wyniku w województwie i  kraju. Na poziomie rozszerzonym wynik  naszych uczniów z języka angielskiego jest  o 14% wyższy od średniego  wyniku w mieście, o 16% od średniego wyniku w kraju i o 15 % w województwie.

Z historii i wos średni wynik szkoły jest wyższy o 8% w stosunku do średniego wyniku w mieście, o 7% od średniej wojewódzkiej i  o 6% od wyniku krajowego. Z matematyki średni wynik uczniów jest o 9% powyżej średniego wyniku uczniów w mieście i o 2% w województwie.

Z języka polskiego wynik szkoły jest wyższy o 5% od wyników w innych gimnazjach, o 3 i 2% wyższy od wyniku w województwie i kraju. Rekordowe wyniki uzyskali również uczniowie niepełnosprawni na poziomie 80%.  Brawa, brawa, brawa !!!


Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...