Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
21-04-2017

21 kwietnia br. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, odbył się okolicznościowy koncert pt. ,,Turysta przyjacielem przyrody”. Koncert ten zainaugurował otwarcie XXI Lubańskiej Wiosny Ekologicznej 2017.

Uczniowie klas: IIa, IIb i III uczestnicząc w tym radosnym widowisku słowno-muzycznym, doskonale się bawili, jednocześnie ucząc się szacunku dla naszej planety, która obchodzi swoje święto czyli Dzień Ziemi.

Ponieważ myślą przewodnią tegorocznej wiosny jest ,,TURYSTA” , należy wspólnie zastanowić się jaki  ON  właściwie powinien być?

Rozpoczynając dzisiejszy koncert , kierownik RCEE w Lubaniu, pani Agnieszka Wierzbicka , zachęciła wszystkich dzisiejszych uczestników wiosennego przedstawienia ekologicznego do stworzenia ,,Lubańskiego kodeksu turysty”, co spotkało się z dużym aplauzem.

Wspaniałe dekoracje, udane występy wokalno-taneczne i super bawiąca się publiczność zapewniły nam wszystkim udany dzień, którego dopełnieniem były zajęcia warsztatowe w klasach, oczywiście związane z Dniem Ziemi.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...