Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
16-03-2017

Zbliżająca się wiosna zachęca lubanian do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dla komfortu, a przede wszystkim bezpieczeństwa przechodniów, w ramach poprawy estetyki parku na Kamiennej Górze samorząd remontuje kolejne odcinki schodów, znajdujących się na terenie parku.

Trwa właśnie remont schodów parkowych biegnących od placu zabaw znajdującego się przy ul. Parkowej w stronę kortu tenisowego. Jest to co najmniej kilkadziesiąt metrów wraz z chodnikami i bezpośrednim dojściem do ulicy Parkowej i tamtejszego placu zabaw. Przy schodach zamontowane zostaną poręcze zabezpieczające. Samorząd zamierza też poprawić granitowe schody zejściowe do ulicy Sybiraków, przy których znajduje się nowy chodnik wykonany przez Powiatowy Zarząd Dróg. W planach jest również uzupełnienie barierek przy schodach od Szkoły Muzycznej w kierunku kociołka, które naprawiane były jesienią zeszłego roku. Schody przy ul. Parkowej mają być wykonane do końca marca.
(ŁCR)
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...