Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
03-03-2017

Przed nami jedno z piękniejszych świąt w ciągu roku - Dzień Kobiet z tej okazji Miejski Dom Kultury w Lubaniu przygotował cykl wydarzeń adresowanych do płci pięknej.

8 marca o godzinie 17.00 zapraszamy na wieczorek muzyczno-kabaretowy "Złote przeboje dla Pań" w programie spotkania znajdą się piosenki z repertuaru Czerwonych Gitar, Anny Jantar, Stinga czy Alicji Majewskiej w wykonaniu młodych solistów Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu.

9 marca o godzinie 19.30 zapraszamy na "Aktywny Dzień Kobiet", w ramach którego instruktor Michał Browarczyk przeprowadzi trening zdrowotny dla pań. Zajęcia będą prowadzone indywidualnie z każdą z pań, a więc nie ma powodów do obaw o kondycję. Jeżeli zajęcia przypadną do gustu drogim paniom, będą kontynuowane raz w tygodniu. Wymagany jest strój sportowy.

10 marca o godzinie 18.30 zapraszamy na "Dyskusyjny Klub Muzyczny dla Pań", w ramach którego przy kawie, herbacie, słodkim poczęstunku i lampce dobrego szampana na dużym ekranie w jakości dźwięku dolby surround zagrają m.in. Bee Gees, Sting, Robbie Williams, Phil Collins czy Chris de Burgh

12 marca o godzinie 17.00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu wystąpi Kabaret Hrabi z najnowszym programem "Cyrkuśniki"    

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...