Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
10-02-2017

W tym roku mija 25 lat działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z tej okazji Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na spotkanie jubileuszowe.

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubaniu zaprasza na spotkanie z okazji jubileuszu 25 lat, w czasie którego wspominać będziemy pierwsze finały oraz podsumujemy ćwierć wieku grania WOŚP w naszym mieście. Zapraszamy osoby, które przez te wszystkie lata były wolontariuszami, zajmowały się liczeniem pieniędzy, organizowały koncerty finałowe lub w każdy inny sposób angażowały się w finały. Zapraszamy wszystkich, którym bliska jest idea Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W trakcie uroczystości chcielibyśmy w sposób szczególny uhonorować 25 osób (instytucji) najbardziej zaangażowanych w organizację i realizację lubańskich finałów. Spotkanie jubileuszowe odbędzie się 15 lutego o godzinie 17.00 w Sali Lustrzanej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...