Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-01-2016

7 grudnia, uczniowie klasy 1b wraz z wychowawcą, rodzicami, babciami, spotkali się w klasie na warsztatach plastyczno-technicznych. Tematem zajęć były ,,Ozdoby na moją choinkę”.

7 grudnia, uczniowie klasy 1b wraz z wychowawcą, rodzicami, babciami, spotkali się w klasie na warsztatach plastyczno-technicznych. Tematem zajęć były ,,Ozdoby na moją choinkę”. Dzieci przyniosły ze sobą nie tylko materiały lecz głównie pomysły na ciekawe ozdoby. Wśród nich były: aniołki z bibuły, masy solnej, choinki z piór, wacików kosmetycznych,  szyszek i orzechów, bałwanki z cekinów i kuleczek bibuły, oraz bombki te z kolorowych tasiemek, cekinów i różnych rodzajów kaszy, które potem pokryte były brokatem. Wszyscy wytrwale i cierpliwie wykonywali swoje ozdoby , wsłuchując się w nastrojowe kolędy i pastorałki. Było to wspaniałe popołudnie integrujące uczniów i rodziców, a wykonane ozdoby będą wspaniałą dekoracją tych  rodzinnych choinek.

                                                                         

                                                                                                             Wanda Czarnota

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...