Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
13-11-2013

9 i 10 listopada odbyły się zawody pływackie zorganizowane na krakowskiej pływalni AWF. W pierwszym dniu zmagań znakomicie zaprezentowali się bracia Robert i Rafał Kusto, którzy wygrali swoją kategorię wiekową (odpowiednio 1998 i 99 rocznik) na dystansie 50 metrów stylem klasycznym. Robert przełamał granicę 30 sekund i z wynikiem 29.85 i został sklasyfikowany na 14 miejscu w generalnej klasyfikacji wiekowej.

Natomiast  w drugim dniu Grand Prix Krakowa Rafał Kusto okazał się najlepszy, w swoim roczniku, na dystansie 200 m stylem klasycznym.  W klasyfikacji open wiekowej zajął 18 miejsce. Teraz przed najlepszym żabkarzem w Polsce, w kategorii junior młodszy 14 lat, kolejny start w bardzo silnie obsadzonym Memoriale Marka Petrusewicza (Wrocław 23-24.11).

Na zdjęciu bracia Kusto oraz trener Adam Musiał.