Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
piątek, 23 marca 2018, 12:00-18:00

Święta zbliżają się wielkimi krokami, z tej okazji Miasto Lubań ma zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykle barwny i smaczny Jarmark Wielkanocny. Tegoroczny, odbędzie się 23 marca (piątek) w godzinach 12.00-18.00 na lubańskim rynku.

W tym czasie serce miasta zacznie bić mocniej.  Będzie ono idealnym miejscem dla tych, którzy swoim bliskim pragną podarować niezwykłe święta. Na lubańskim jarmarku nie zabraknie artykułów na wielkanocny stół, w tym lokalnych produktów, świątecznych specjałów, wypieków czy wyrobów garmażeryjnych, ale też oryginalnych dekoracji świątecznych, pisanek, palm wielkanocnych, miodów, koszyczków i wielu innych atrybutów, które pozwolą poczuć świąteczną atmosferę. Pojawi się również rękodzieło a wszystko po to, by Wasza Wielkanoc była wyjątkowa!

W ramach jarmarku Ośrodek Wsparcia Dziennego zaprasza wszystkich chętnych na otwarte warsztaty robienia palm wielkanocnych.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie, więc już dziś zaznacz w kalendarzu dzień jarmarku. Na lubańskim rynku zrobisz sobie palmę, poznasz prawdziwą ręczną robotę i z fantazją przygotujesz się do świąt.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorem Jarmarku Wielkanocnego jest Łużyckie Centrum Rozwoju w Lubaniu przy wsparciu Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu.

Zobacz fotogalerie lubańskich jarmarków z poprzednich lat: 2017 2016 2015 2014 2013 2012

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...