Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

22-10-2012

JEDZIEMY NA WYCIECZKĘ

W słoneczny czwartek 18 października starszaki z Przedszkola Miejskiego nr 3 wybrały się na wycieczkę do miejscowości Sucha. Celem wycieczki było zwiedzanie zamku Czocha.

22-10-2012

PREZENTY DLA PANI JESIENI

  Dzieci z grupy I i II po udanym spacerze zgromadziły jesienne skarby w kąciku przyrody.

19-10-2012

Spacer po parku

                Dnia 19.10.12r. dzieci 5 i 6-letnie wybrały się na spacer do parku "Kamienna Góra" malowniczego miejsca, szczególnie o tej porze roku - jesień. Dzieci były zachwycone widokiem parku w barwach jesiennych. Podziwiały wygląd drzew  (pomniki przyrody), obserwowały ptaki. Dużą frajdą dla dzieci był odpoczynek na ławeczkach w parku. Największą atrakcją były zabawy w parku.

16-10-2012

Spotkanie ze stażnikiem leśnym

Dnia 11.10.12r. dzieci z grupy V, VI, VII  uczestniczyły w wycieczce  autokarowej  do Chromca. Powitał nas strażnik leśny okrzykiem "Darz Bór". Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach z edukacji leśnej. Oglądały liczne eksponaty o tematyce przyrodniczej i łowieckiej w ośrodku "Jeleniówka".

13-10-2012

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

       
                  Jest to dzień szczególny dla każdego przedszkolaka, bo to przecież święto jego ukochanych pań. W tym dniu dzieci robią im przemiłe niespodzianki : radosny uśmiech, kolorowe rysunki, grzeczne zachowanie ,wierszyk, piosenka, zjedzenie obiadu przez niejadka.

13-10-2012

SMACZNIE I ZDROWO

Pod takim hasłem upłynął starszakom kolejny tydzień października.

13-10-2012

ANANASY Z NASZEJ KLASY

Kiedy na dworze robi się coraz chłodniej, na wzmocnienie odporności polecamy witaminową bombę.

06-10-2012

PYSZNE JARZYNKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI

Dzięki uprzejmości babci naszego Oskara starszaki miały okazję zobaczyć i usłyszeć, jak należy przygotować działkę przed zimą.

06-10-2012

NA TROPIE POMNIKÓW PRZYRODY

W słoneczny jesienny dzień starszaki z grupy V i VI zdobywały na Kamiennej Górze sprawność tropiciela.

06-10-2012

W POSZUKIWANIU JESIENI

                      Najmłodsze przedszkolaki z grupy I i II podczas spaceru szukały jesieni, poznając przy okazji najbliższe otoczenie. Zbieranie darów jesieni sprawiło maluszkom dużo radości. Z pewnością niedługo powstaną z nich ciekawe prace plastyczne oraz przestrzenne.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...