Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

26-09-2013

Jesteśmy e-przedszkolakami

                                  Już od września PM nr 5 w Lubaniu realizuje program edukacji przedszkolnej - Multimedialne przedszkole pod hasłem " Z e-przedszkolakiem izerskim szlakiem". W tym zadaniu uczestniczą grupy przedszkolne, które będą realizować zagadnienia z dziedziny turystyki -poznawania naszego rejonu Pogórza Izerskiego, agrobiznesu i multimediów wykorzystując tablicę multimedialną.Dzieci są zainteresowane i chętnie biorą udział w zajęciach i zabawach.

23-09-2013

Multimedialne przedszkol


Nasze przedszkole od początku września bierze udział w Projekcie "Multimedialne przedszkole – program edukacji przedszkolnej" współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanym przez Powiat Lubański – Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu.

21-09-2013

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

        Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu Niepublicznym nr 1 w Lubaniu, zbiegł się w jednym czasie   ze świętem ziemniaka. Farma na rozdrożu jak zwykle przyjęła nas serdecznie, a i deszczyk był tak miły, że poczekał, aż do naszego powrotu do przedszkola. Bawiliśmy się wyśmienicie - dzieci wróciły zadowolone i uśmiechnięte - a to dla nas największy sukces.

A.CZ.

15-09-2013

SPACERKIEM PO LUBANIU

Edukacja regionalna ma bardzo ogromne znaczenie, dlatego ważne jest by ją kształtować już od najmłodszych lat.
W ramach realizacji tematu kompleksowego „ Moja miejscowość” 5-6-latki z naszego przedszkola podczas wrześniowych spacerów po mieście poznawały najciekawsze miejsca i zabytki Lubania.

14-09-2013

Multimedialne przedszkole

Nasze p-le od 1 września 2013 r. realizuje innowacyjny program "Multimedialne przedszkole"- program edukacji przedszkolnej.

10-09-2013

Poznajemy najbliższą okolicę

Poznajemy najbliższą okolicę......( W myśl realizowanego przez P.M nr 1 projektu "Multimedialne Przedszkole"

 

 

07-09-2013

Pierwsze dni maluszków w przedszkolu

Tu wcale nie jest tak źle - czyli pierwsze dni maluszków w przedszkolu....Zobaczcie sami....

                                                                                                                                                                                                                                                                                              A.K.

09-07-2013

Pożegnania nadszedł czas

Dnia 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego przedszkolaków z grupy V i VI.

09-07-2013

Dom pachnący chlebem

Jak robi się chleb?
Dzieża, mąka, woda, zakwas. Może coś jeszcze? Wymieszać od prawa do lewa, z dołu do góry. Żeby ciasto nie uciekło musimy pocmokać albo przykryć męskim nakryciem głowy. Jak chleb jest już w piecu trzeba podrzucić łopatę…

04-07-2013

POŻEGNANIE 6-LATKÓW

Ostatni tydzień obfitował w wiele uroczystości związanych z zakończeniem roku szkolnego.
Ze swoimi macierzystymi placówkami żegnali się absolwenci szkół podstawowych, gimnazjów oraz najstarsza młodzież . Warto w tym miejscu przypomnieć, że przed bardzo ważnym etapem swojej edukacyjnej drogi stanęli również absolwenci przedszkoli .

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...