Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

09-11-2013

Przedszkolaki pomagają zwierzętom ze schroniska w Dłużynie Górnej

Na początku października w związku z obchodami Światowego Dnia Zwierząt w naszym przedszkolu prowadzona była zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska w Dłużynie Górnej.

08-11-2013

Podziękowania

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi”

Dzieci i panie z grupy I i II oraz starszej grupy  żłobkowej serdecznie dziękują Rodzicom za wyposażenie sal w rolety, dedykując im ten wierszyk:

08-11-2013

Witajcie w Naszej bajce ...

Kiedy swoje święto obchodzą Czerwony Kapturek, Śpiąca Królewna czy Koziołek Matołek? 5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Przedszkolaki z "Trójki" po raz pierwszy postanowiły uczcić święto swoich ulubieńców.

06-11-2013

Święto dyni

„ Znacie dynię moi mili
Nikt jej przecież nie pomyli
To warzywo dobrze znane
Przez dzieciaki uwielbiane...".


31 października starszaki z grupy V, VI i VII urządziły zabawy z dynią w roli głównej.

06-11-2013

Zabawy maluchów

W nowym, ciepłym i kolorowym przedszkolu wszystkie dzieci miło spędzają czas. Dzieci starszej grupy żłobkowej malują, tańczą, uczą się piosenek i wierszyków. Często wychodzą na spacery podziwiać zmiany zachodzące w przyrodzie.

M. T.

05-11-2013

Jesteśmy w pracowni ceramicznej-"Chata za wsią"

        Nic tak nie pobudza wyobraźnię dziecka jak wykonywanie prac plastycznych z gliny. W tym celu zorganizowana została wycieczka dla dzieci z grupy II i III w PM nr 5 w Lubaniu do pracowni ceramicznej w Radogoszczy.

03-11-2013

Wędrujemy po lasach Pogórza Izerskiego

„Idziemy na wycieczkę,
bierzemy humor w teczkę….”

W słoneczny październikowy dzień starszaki wybrały się na wędrówkę po lesie Pogórza Izerskiego.

03-11-2013

Przedszkolaki odwiedzają szkołę ZSP im. A. Mickiewicza w Lubaniu

 

            Dzieci z grupy IV i VI z PM nr 5 w Lubaniu uczestniczyły w zajęciach przyrodniczych w szkole ponadgimnazjalnej ZSP im. A. Mickiewicza w Lubaniu.

   

03-11-2013

Koncert muzyczny "Humory Pani Muzyki"

24 października gościliśmy w naszym przedszkolu muzyków z Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry.

01-11-2013

Halloween w PM nr 3

30 października dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 uczestniczyły w zabawach związanych ze świętem Halloween. Przedszkolaki z grupy drugiej przebrane za czarodziejki i duszki przechadzały się po salach śpiewając piosenkę pt. „Czarodziejka” i uświadamiały najmłodsze grupy, że strachów wcale nie trzeba się bać.  W  grupie czwartej milusińscy odbyły wirtualną podróż do Anglii, aby poznać zwyczaje obchodów Halloween. Taniec z miotłą i wykonanie mumii przysporzyło dzieciom wiele radości, czego dowodem są poniższe fotografie.
  J. M.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...