Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aktualności:

30-04-2022

Trening z mistrzem Polski w koszykówce!

Najlepszą zachętą do podjęcia wyzwania, jakie stanowi ruch, jest dobry przykład. Okazuje się, iż jest to świetny sposób, który może przekonać młodego człowieka do uprawiania sportu. Widząc, ile radości sprawia sport, z pewnością łatwiej uczestniczyć w różnych formach aktywności fizycznej.

27-04-2022

MISTRZ ORTOGRAFII W KLASACH II-III

W dniu 21kwietnia 2022r. w naszej szkole uczniowie klas II i III, którzy świetnie radzą sobie z pisownią „trudnych” wyrazów, wzięli udział w Szkolnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”. Tematem przewodnim tegorocznych eliminacji był „Świat przyrody pod lupą”.

25-04-2022

Nasze aktywności z okazji Dnia Ziemi

W tym roku z okazji „Światowego Dnia Ziemi” wzięliśmy udział w kilku inicjatywach. Realizowaliśmy zadania na platformie e-learningowej Eduesa, tworzyliśmy plakaty proekologiczne i dołączyliśmy do grona uczestników „XX Rajdu Pieszego”

14-04-2022

Awans do finału strefy jeleniogórskiej w piłce ręcznej dziewcząt zakończony sukcesem!

Za sportowcami lubańskiej „Jedynki” czas intensywnych przygotowań do kolejnych zawodów. Tym razem dziewczęta naszej szkoły dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń podczas rozrywek w piłce ręcznej.

14-04-2022

Mistrz ortografii kl. 7-8 wyłoniony!

„Dobrze pisać to znaczy czynić myśl widzialną” (Ambrose Bierce) – wiedzą o tym wszyscy ci, którzy dbają o czystość i piękno języka polskiego oraz propagują idee poprawnej pisowni.

14-04-2022

„Pegazik” zakończony sukcesem!

Czy poezja naprawdę uskrzydla? Naszych uczniów z pewnością tak! Konkursy recytatorskie, w czasie których obycie ze sceną wymaga szczególnych predyspozycji, po raz kolejny okazały się dla naszych uczniów nie lada wyzwaniem.

14-04-2022

Szkolny Konkurs Matematyczny klas II - III

Jak co roku uczniowie klas drugich i trzecich przystąpili do Szkolnego Konkursu Matematycznego, który odbył się 04 kwietnia 2022r. Jego celem jest promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny nauki oraz rozwijanie zainteresowań matematycznych i umiejętności samodzielnej pracy uczniów.

11-04-2022

Dzień bez plecaka w SP1

Dzień 8 kwietnia br. okazał wyjątkowo oryginalny w naszej szkole. Na korytarzach, w klasach było niecodziennie i śmiesznie. „Dzień bez plecaka”, bo właśnie o nim mowa, z pewnością zapamiętamy długo.

10-04-2022

Sportowcy lubańskiej „Jedynki” po raz kolejny stanęli na podium!

Imponujące chwyty, podania na bardzo wysokim poziomie, skuteczne rzuty do bramki, zapobieganie kontratakom i świetne współdziałanie w zespole przyniosły sukces podczas zawodów w piłce ręcznej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...