Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Łużyckie Centrum Rozwoju

Aktualności:

13-03-2017

Przyjmujemy zgłoszenia – Jarmark Wielkanocny w Lubaniu!

Chcesz wziąć udział w Jarmarku Wielkanocnym i znaleźć się w gronie wystawców? Zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca. Formularz zgłoszeniowy prosimy kierować na adres poczty elektronicznej.

23-12-2016

Wesołych Świąt

20-12-2016

Jarmark na 5+

Lubański jarmark bożonarodzeniowy miał w tym roku nową formułę. Sprawdzone stałe elementy ukoronowała nowość - wspaniały koncert finałowy w wykonaniu Magdy Steczkowskiej. Wszystko razem sprawdziło się na piątkę z plusem.

05-12-2016

Jarmark Bożonarodzeniowy

Serdecznie zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy. 16 grudnia lubański rynek w świątecznej scenerii będzie najlepszym miejscem na popołudniowy spacer czy zakupy. Jarmark wzbogacą występy muzyczne lubanian i koncert Magdaleny Steczkowskiej.

18-11-2016

Odkryj Lubań z przewodnikiem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie „Odkryj Lubań z przewodnikiem”. Udział w spotkaniu będzie okazją do poznania nowych wykwalifikowanych przewodników i wysłuchania wykładu historycznego. Niespodzianką będzie odsłonięcie nowo zakupionego przez Muzeum Regionalne, cennego obrazu.

04-11-2016

Zgłoszenia – Jarmark Bożonarodzeniowy w Lubaniu!

Lubań po raz szósty organizuje Jarmark Bożonarodzeniowy. Chcesz wziąć w nim udział i znaleźć się w gronie wystawców? Masz czas do 25 listopada. Wystarczy wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres poczty elektronicznej.

27-10-2016

Zaplanuj listopad z Lubaniem

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem listopadowych wydarzeń w Lubaniu.

08-08-2016

XIII Lubański Festiwal Folklorystyczny FolkArt 2016

Święto folkloru, które odbyło się 31 lipca na lubańskim rynku było prawdziwą ucztą, nie tylko muzyczną. Wspaniałą atmosferę wydarzenia stworzyło 17 zespołów z Pogórza Izerskiego, Kotliny Jeleniogórskiej i Zagłębia Miedziowego.

01-08-2016

5 powodów, dla których nie powinno się odwiedzać Lubania

Znam swoje miasto i wiem, jaka jest prawda - istnieje co najmniej 5 powodów, by omijać Lubań szerokim łukiem.

29-07-2016

Mamy przewodników

Na początku lipca zakończył się trwający 3 miesiące kurs dla przyszłych przewodników po Lubaniu. Po egzaminie, który odbył się 17 lipca, mamy już pierwszą grupę osób legitymujących się certyfikatem i rekomendacją miasta Lubań do oprowadzania turystów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...