Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Łużyckie Centrum Rozwoju

Aktualności:

05-01-2018

Zaplanuj styczeń z Lubaniem

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem styczniowych wydarzeń w Lubaniu.

22-12-2017

Życzenia Łużyckiego Centrum Rozwoju

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia i najszczęśliwszego Nowego Roku 2018 życzy Dyrektorka Łużyckiego Centrum Rozwoju Małgorzata Wąs z Pracownikami.

29-11-2017

Zaplanuj grudzień z Lubaniem

Kalendarz wydarzeń kulturalnych, turystycznych i sportowych w Lubaniu. Bądź na bieżąco. Sprawdź, co będzie się działo w grudniu.

30-10-2017

Zaplanuj listopad z Lubaniem

Kalendarz wydarzeń kulturalnych, turystycznych i sportowych w Lubaniu. Bądź na bieżąco. Sprawdź, co będzie się działo w listopadzie.

27-10-2017

Lubański Jarmark Bożonarodzeniowy. Przyjmujemy zgłoszenia!

Coraz bliżej święta! Promocja jarmarków ruszyła pełną parą. Wystawcy już w gotowości z kalendarzami w dłoniach planują swój udział. Zapraszamy zatem do Lubania!

23-10-2017

Bieganie nie zna granic

Emanowali energią, witalnością, radością biegania i maszerowania. Podczas tegorocznego Lubańskiego Biegowiska udowodnili, że uprawiać sport można w każdym wieku - bo sport nie zna granic.

02-10-2017

Zaplanuj październik z Lubaniem

Kalendarz imprez, koncertów, wydarzeń artystycznych, sportowych i rozrywkowych w Lubaniu. Bądź na bieżąco. Sprawdź, co będzie się działo w październiku.

31-08-2017

Zaplanuj wrzesień z Lubaniem

Kalendarz imprez, koncertów, wydarzeń artystycznych, sportowych i rozrywkowych w Lubaniu. Bądź na bieżąco. Sprawdź, co będzie się działo we wrześniu.

27-06-2017

Co, gdzie, kiedy na wakacje

Nadeszły upragnione wakacje. Na dzieci i młodzież czeka wiele atrakcji. Półkolonie, wakacje na sportowo, gry i zabawy, spacery i wycieczki. W trakcie letniego wypoczynku dzieci, które zostają w Lubaniu, mogą skorzystać z wielu atrakcji, które przygotowały dla nich miejskie instytucje.

25-05-2017

Zaplanuj czerwiec z Lubaniem

Kalendarz imprez, koncertów, wydarzeń artystycznych, sportowych i rozrywkowych w Lubaniu. Bądź na bieżąco. Sprawdź, co będzie się działo w czerwcu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...