Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Łużyckie Centrum Rozwoju

Aktualności:

28-03-2013

Podziękowania

27-03-2013

27-03-2013

Jarmark Wielkanocny pod śniegową pierzyną

Tegoroczny jarmark wielkanocny, podobnie jak w minionym roku, otworzył plenerowy program artystyczny, przygotowany przez uczniów Gimnazjum nr 3 im. Euroregionu Nysa. Z nieba sypał śnieg, a młodzi ludzie z wielkim entuzjazmem próbowali przekonywać swoimi występami zmarzniętych do szpiku kości przechodniów, że od 24 godzin w mieście gości wiosna i lada moment świat nabierze kolorów.

14-03-2013

III Jarmark Wielkanocny

Każdy kolejny dzień przybliża nas do Świąt Wielkiej Nocy – Świąt pod każdym względem wyjątkowych, które nieodzownie kojarzą się z wyczekiwaniem i zadumą.

12-01-2013

Zaproszenie na konferencję

Łużyckie Centrum Rozwoju i Lubańskie Centrum Historyczne zapraszają na konferencję poświęconą dziejom Lubania - miasta położonego przy jednym z najważniejszych szlaków komunikacyjnych Europy.

12-01-2013

Zapytania ofertowe na obsługę medialną

Dyrektor Łużyckiego Centrum Rozwoju serdecznie zaprasza do składania ofert na obsługę medialną samorządu miasta Lubań oraz promocję miasta.

24-12-2012

Wesołych Świąt

24-12-2012

Na lubańskim Jarmarku Bożonarodzeniowym

Od 14 do 23 grudnia krajobraz Lubania wzbogacał przedświąteczny jarmark. W ciągu tych dziesięciu dni na ul. Brackiej, na Rynku oraz w Galerii Łużyckiej sprzedawano i kupowano świąteczne towary oraz korzystano z bogatego programu artystycznego przygotowanego z okazji nadchodzących świąt.

05-11-2012

Jarmark Bożonarodzeniowy w Lubaniu

Szumny miejski jarmark budzi bardzo pozytywne uczucia. Przywodzi na myśl świat, którego w zasadzie już nie ma – świat zaciętych targów, tysiąca kolorów, odgłosów, zapachów, smaków i ludzkich namiętności zamkniętych razem w ciasnej przestrzeni placu targowego.

24-10-2012

Certyfikaty odebrane

19 października br. w sali konferencyjnej Galerii Łużyckiej odbyło się oficjalne zakończenie toczących się od początku września szkoleń zawodowych dla kilkunastu przedstawicieli lubańskiej społeczności romskiej. Zostały one przeprowadzone przez Łużyckie Centrum Rozwoju w ramach projektu pt. „Nowe umiejętności – szansą dla mniejszości romskiej zamieszkałej w Lubaniu”. Projekt sfinansowało Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...