Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Nieruchomości Miasta Lubań

Aktualności:

19-05-2017

Ogłoszenie o przetargu

Trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego Nr 9, znajdującego się w budynku położonym w Lubaniu przy ul. Worcella 3 wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu.

11-05-2017

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta Lubań ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Lubaniu przy ulicy Łużyckiej 23.

04-05-2017

Samorząd Miasta Lubań stawia na rozwój przedsiębiorczości

W dniu 26.04.2017r. dzięki współpracy z Polską Fundacją Przedsiębiorczości w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju odbyło się szkolenie z zakresu „Negocjacji w biznesie”. Udział w szkoleniu, które trwało od 9.00- 16.00, wzięło 20 przedsiębiorców naszego miasta.

04-05-2017

Przedsiębiorco! Zapraszamy na spotkanie informacyjne

Burmistrz Miasta Lubań, Rada Gospodarcza Miasta Lubań oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zapraszają na bezpłatne...

28-04-2017

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta Lubań ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego Nr 1, znajdującego się w budynku położonym w Lubaniu przy ul. Łużyckiej 28 wraz z oddaniem we współużytkowanie wieczyste sprzedażą ułamkowej części gruntu.

28-04-2017

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta Lubań ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego Nr 10, znajdującego się w budynku położonym w Lubaniu przy ul. Wojska Polskiego 6 wraz ze sprzedażą ułamkowej części gruntu.

28-04-2017

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta Lubań ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego Nr 3a, znajdującego się w budynku położonym w Lubaniu przy ul. Torowej 3 wraz ze sprzedażą ułamkowej części gruntu.

31-03-2017

Ogłoszenie o przetargu

Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż lokalu mieszkalnego Nr 9, znajdującego się w budynku położonym w Lubaniu przy ul. Worcella 3 wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu.

31-03-2017

Ogłoszenie o przetargu

Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż lokalu mieszkalnego Nr 4, znajdującego się w budynku położonym w Lubaniu przy ul. Łużyckiej 31A wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu.

30-03-2017

Ogłoszenie o przetargu

Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż lokalu mieszkalnego Nr 6, znajdującego się w budynku położonym w Lubaniu przy ul. Bolesława Prusa 1 wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...