Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

11-04-2016

Praca w ogrodzie

Wiosna zadomowiła się już na dobre ;) ostatnio na zajęciach omawialiśmy pracę -ogrodnika . Dzieci zapoznały się z zawodem ogrodnika , a także z nazwami narzędzi , których używamy do pracy w ogrodzie; grabie, łopata, a także konewka.

11-04-2016

Urodziny Mateuszka

Ostatnio obchodziliśmy urodziny naszego kolegi Mateusza zaśpiewaliśmy – Sto lat! życzymy wszystkiego najlepszego dużo zdrowia i pomyślności na koniec urodzin nasz kolega poczęstował nas pysznymi cukierkami.

08-04-2016

Spacerki maluszków

Wiosenne słonko i pierwsze ciepłe dni zaprosiły maluszki do zabaw i spacerów na świeżym powietrzu. Dzieci z ochotą poszły więc na podwórko gdzie bez wątpienia najwięcej radości dała im zabawa na zjeżdżalni i na karuzeli :-)

02-04-2016

Gra na cymbałkach

Nasze dzieci z wielką starannością i przyjemnością uczyły się grać na cymbałkach.Sprawiło im to dużą radość. Okazuje się ,że nasze dzieci są utalentowane muzycznie!:)Gra na cymbałkach tak się spodobała,że nie można było skończyć!:)

02-04-2016

Akwarium

Nasze dzieci z samego rana miały zadanie do wykonania:)Każde dziecko wybrało sobie rybkę i ładnie pokolorowało.Następnie każde dziecko przykleiło swoją rybkę na papier i w ten sposób powstała praca zbiorowa pt. rybki w akwarium.

25-03-2016

Wielkanocne babeczki

W czwartek od samego rana dzieci nie mogły się doczekać pieczenia babeczek. Dzieci pomagały Paniom w przygotowaniu babeczek: dodawały i mieszały składniki oraz wlewały masę do foremek.

25-03-2016

Kolorowe pisanki

W środę dzieci w żłobku poznały tradycję święcenia jajek. Wspólnie oglądały kolorowe jajeczka w koszyczku, następnie przeliczały i dzieliły jajka na duże i małe.

25-03-2016

Teatrzyk pt. „Kłamstwa kozy”

Nasze ,,zuchy” zostały gościnnie zaproszone do przedszkola na spektakl kukiełkowy pt. „Kłamstwa kozy”.

22-03-2016

Żłobkowicze witają wiosnę

W dniu 21.03.2016r. dzieci ze Żłobka Miejskiego wspólnie z dziećmi z przedszkola wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie ,,pożegnania zimy- powitania wiosny” . Przygotowania do tej uroczystości rozpoczęły się już wcześniej ,wspólnie z Rodzicami i Paniami przygotowały Marzannę -Zimową Pannę.

21-03-2016

Wielkanoc

Wielkanoc, Wielkanoc, Wielkanocne Święta u wszystkich maluszków buzia uśmiechnięta,

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...