Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

26-04-2016

Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy

Zdrowo rośniemy ,bo pyszne owoce ze smakiem jemy.Nasze ,,zuchy” ze smakiem zajadają się pysznymi owocami. Owoce dostarczają bardzo wielu witamin , które są potrzebne dzieciom w okresie wzrostu, tym bardziej w porze zimowej znajduje się w nich Wit.C wpływająca na odporność i prawidłowy rozwój.

24-04-2016

Urodziny Filipka

Urodziny Filipka!!!!!! życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń! Zaśpiewaliśmy: sto lat !, a nasz solenizant poczęstował nas pysznymi słodkościami ;)

17-04-2016

Kolorowe piłeczki "aktywne" woreczki

Nasze "zuchy" poprzez aktywną zabawę z woreczkami i piłeczkami rozwijają swoją sprawność fizyczną. Każde z dzieci z pełnym skupieniem wykonywało polecenia, trenując przy tym swoją równowagę.

17-04-2016

Zajęcia z rytmiki

W czasie zajęć rytmicznych i tanecznych mamy do dyspozycji szczególnego rodzaju pomoce: muzykę i ruch, które są nie tylko bliskie emocjonalnie dzieciom.

11-04-2016

Urodziny Agatki

Dzisiaj ( 11.04) obchodziliśmy urodziny naszej koleżanki Agatki i zaśpiewaliśmy jej – Sto lat! życzymy wszystkiego najlepszego dużo zdrowia i pomyślności. Na koniec urodzin nasza jubilatka poczęstowała nas pysznymi cukierkami.

11-04-2016

Wizyta u weterynarza

Nasze dzieci wybrały się z wizytą do Przychodni Weterynaryjnej ,,KEROS” , dzięki tej wizycie mogły bliżej poznać zawód weterynarza.

11-04-2016

Wiosenne ćwiczenia gimnastyczne

Dzieci naśladowały ; jeżyka, niedźwiadka, wróbelka i żabkę. Dzięki takim ćwiczeniom rozwijamy naszą ogólną sprawność fizyczną i ruchową. Ile było przy tym radości na twarzach naszych ,,milusińskich”;)

11-04-2016

Praca w ogrodzie

Wiosna zadomowiła się już na dobre ;) ostatnio na zajęciach omawialiśmy pracę -ogrodnika . Dzieci zapoznały się z zawodem ogrodnika , a także z nazwami narzędzi , których używamy do pracy w ogrodzie; grabie, łopata, a także konewka.

11-04-2016

Urodziny Mateuszka

Ostatnio obchodziliśmy urodziny naszego kolegi Mateusza zaśpiewaliśmy – Sto lat! życzymy wszystkiego najlepszego dużo zdrowia i pomyślności na koniec urodzin nasz kolega poczęstował nas pysznymi cukierkami.

08-04-2016

Spacerki maluszków

Wiosenne słonko i pierwsze ciepłe dni zaprosiły maluszki do zabaw i spacerów na świeżym powietrzu. Dzieci z ochotą poszły więc na podwórko gdzie bez wątpienia najwięcej radości dała im zabawa na zjeżdżalni i na karuzeli :-)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...