Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

14-05-2016

Praca plastyczna "Policjant"

Wizyta policji w żłobku wzbudziła u dzieci wielką ciekawość i dała im dużo radości. Z tej też okazji maluchy miały dziś za zadanie pomalować niebieską farbą plakatową kontur Pana Policjanta. Dzieci z ochotą wzięły się do pracy, rozwijając przy tym sprawność dłoni i palców.

11-05-2016

Wizyta policji w żłobku

We wtorek nasze maluszki w żłobku odwiedzili niecodzienni goście;-) Dzieci miały okazję poznać panów Policjantów, zobaczyć z bliska ich samochód policyjny, wejść do wewnątrz, usiąść za kierownicą i wszystkiego dotknąć.

11-05-2016

Próby z okazji Dnia Mamy i Taty

25 maja w starszej grupie żłobkowej odbędzie się wielka uroczystość, będziemy obchodzić Dzień Mamy i Taty. Z tej też okazji dzieci wytrwale przygotowują się do występu ćwicząc codziennie tańce, śpiew i wierszyki.

08-05-2016

Urodziny Kornelki

Urodziny Kornelki !!!!!!! życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń! Zaśpiewaliśmy wspólnie Kornelce: sto lat !, a nasza solenizantka poczęstowała nas pysznymi słodkościami ;)

08-05-2016

Nasze "obrazy" z ciastoliny

Nasze Maluszki są już bardzo kreatywne i twórcze, dlatego na dzisiejszych zajęciach miały okazję tą wspaniałą zdolność pielęgnować i rozwijać.

07-05-2016

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. My także postanowiliśmy uczcić nasze barwy ojczyste tworząc dziś na zajęciach wspólne dzieło dzieci i opiekunek.

28-04-2016

"Szczotka,pasta, kubek,ciepła woda..."

Dziś na zajęciach rozmawialiśmy o tym jak dbać o higienę jamy ustnej. Dzieci utrwaliły sobie podstawowe wiadomości na temat prawidłowego mycia zębów.

26-04-2016

Urodziny Wikusi

Dziś Wikusi Urodzinki, wszyscy mamy słodkie minki. Dużo zdrówka jej życzymy i sto lat głośno krzyczymy!!!

26-04-2016

Gimnastyka buzi i języka

Było wiele śmiechu i radości, a także czasem trudności z wykonaniem ćwiczenia, lecz nasi ,,dzielni żłobkowicze’’ znakomicie sobie poradzili.

26-04-2016

Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy

Zdrowo rośniemy ,bo pyszne owoce ze smakiem jemy.Nasze ,,zuchy” ze smakiem zajadają się pysznymi owocami. Owoce dostarczają bardzo wielu witamin , które są potrzebne dzieciom w okresie wzrostu, tym bardziej w porze zimowej znajduje się w nich Wit.C wpływająca na odporność i prawidłowy rozwój.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...