Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

15-11-2016

Moje pierwsze zajęcia w żłobku

Zabawa przez dotyk podoba się maluchom. Małe paluszki formują różne kształty,można też powąchać,posmakować - pod czujnym okiem opiekunek.

14-11-2016

Poznajemy kolory

W tym tygodniu dzieci poznały dwa kolory:żółty i niebieski.Dzieci zgadywały różne zabawki w kolorze żółtym i niebieskim. Następnie miały za zadanie posegregować klocki żółte i niebieskie.Dzieciom poszło znakomicie:)

14-11-2016

Jesienne spacerki

Chętnie wychodzimy z dziećmi na świeże powietrze,gdy tylko pogoda na to pozwala.Dzieci w ten sposób poznają najbliższą okolicę.

07-11-2016

Praca plastyczna "Parasole"

Tematem pracy plastycznej były parasole.Dzieci dowiedziały się,kiedy i w jaką pogodę używamy parasolek.Następnie każde dziecko z uwagą i zainteresowaniem przyklejało bibułę na obrazek.Dzięki temu powstały piękne,kolorowe parasole.

01-11-2016

Święto Dyni

W czwartek w naszym żłobku było radośnie i wesoło za sprawą balonów w kolorze pomarańczowym.Dzieciom bardzo podobała się zabawa z balonami:)Następnie Pani pokazała dzieciom,jak wygląda dynia. Mogły też ją zasmakować.Dzieci także pokolorowały portret dyni na pomarańczowo:)

01-11-2016

Poznajemy owoce i warzywa

Dzieci za pomocą dotyku,węchu i smaku poznały jesienne owoce i warzywa. Dowiedziały się,że cytryna jest kwaśna,jabłko i gruszka jest słodka,marchewka ma kolor pomarańczowy a ogórek jest zielony.

23-10-2016

Praca plastyczna "żołędzie"

W tym tygodniu dzieci wykonały prace plastyczną pt."żołędzie".Pokolorowały kredkami żołędzie na brązowo i liście na zielono. Kolorowanie obrazków rozwija sprawność manualną rączek u dzieci.

23-10-2016

Kasztany

Na zajęciach w żłobku dzieci poznały,jak wyglądają kasztany.Dzieci miały trudne zadanie:spośród kasztanów wybrać kolorowe kuleczki.Zadanie wcale nie okazało się trudne,ponieważ wszystkie dzieci poradziły sobie znakomicie.

23-10-2016

Urodziny Natanka

Urodziny Natanka !!!!!!!!!!życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń! Zaśpiewaliśmy Natankowi: sto lat !, a nasz solenizant poczęstował nas pysznymi słodkościami ;)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...