Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

05-02-2017

Zimowy pejzaż

" Zima, zima, zima pada, pada śnieg" Praca zbiorowa dzieci i opiekunek z młodszej grupy żłobkowej.

29-01-2017

Dokarmianie kaczek i ptaszków

W czwartek wybraliśmy się z dziećmi na spacer. Po drodze na rzece spotkaliśmy kaczki,a wracając dokarmialiśmy ptaszki na placu przedszkolnym. Dzieci do karmnika wrzucały ziarenka dla ptaszków.

29-01-2017

Karmnik dla ptaszków

W tym tygodniu dzieci pomalowały brązową farbą karmniki.Następnie przykleiły kolorowe ptaszki. Na końcu dzieci posypały i przykleiły ziarenka dla ptaszków,tj słonecznik, dynia itp.

22-01-2017

Święto Babci i Dziadka

W piątek odbył się w żłobku Dzień Babci i Dziadka. Dzieci przyszły odświętnie ubrane. Od samego rana wszyscy czekaliśmy na wyjątkowych gości. Dzieci były bardzo podekscytowane.

22-01-2017

Motoryka mała

Zajęcia manualne rozwijające sprawność ruchową dłoni,o którą od najmłodszych lat życia dbamy. Zabawa z plasteliną i ciastoliną świetnie ćwiczy małe dłonie, a dzieci ją uwielbiają.

22-01-2017

Laurki dla Babci i Dziadka

W tym tygodniu dzieci przygotowały laurki- kwiatuszki dla babci i dziadka . Przyozdobiły je kolorowymi kwiatuszkami.

22-01-2017

Urodziny Marcela

Urodziny Marcela !!!!!!!!!!życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń! Zaśpiewaliśmy Marcelowi: sto lat !, a nasz solenizant poczęstował nas pysznymi słodkościami ;)

15-01-2017

Przygotowania do Dnia Babci i Dziadka

Trwają przygotowania do Dnia Babci i Dziadka. Prezenty już są udekorowane. Dzieci też mają w tym swój udział;)

15-01-2017

Malujemy farbami

W tym tygodniu dzieci malowały farbami. Dzieci białą farbą na niebieskiej kartce odbijały paluszkami płatki śniegu i powstał piękny krajobraz śnieżny za oknami.

11-01-2017

Urodziny Zuzi

Urodziny Zuzi !!!!!!!!!!życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń! Zaśpiewaliśmy Zuzi: sto lat !, a nasza solenizantka poczęstowała nas pysznymi słodkościami ;)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...